Mix & Match aan tafel bij @joserusschen
Er zijn tegenwoordig talloze merken kinderservies, maar wat is er nou leuker dan al deze items met elkaar te combineren? Laat je inspireren door @joserusschen en wie weet staat er binnenkort ook wat moois bij jou op tafel. Lees je mee?
Voor de spullen in ons huis ben ik altijd op zoek naar balans. Dat kleuren en materialen op elkaar zijn afgestemd vind ik niet alleen mooi, daarmee creëer ik ook eenheid en rust. Zo gebruik ik voor ons interieur voornamelijk een vast kleurenpalet van wit, grijs, (mint)groen en een vleugje zwart voor wat contrast. Af en toe voeg ik nog een kleurtje toe, bijvoorbeeld fris geel. Voor wat warmte gebruik ik het materiaal hout. En om deze balans te bewaren voer ik dat zoveel mogelijk door. Je raad het al, vaak ook in de spullen voor Finn. Zo heb ik een oude houten garage opgeknapt en heeft Finn een mooie houten fiets en nog wat ander houten speelgoed. Het belangrijkste is natuurlijk wel dat Finn de spullen zelf ook leuk vindt. Daar gaat het uiteindelijk om! Tuurlijk zijn hier daarom ook bonte kleuren te vinden. Denk aan een steeds groter wordende verzameling auto’s, treintjes, duplo enzovoorts. Maar... er zijn tegenwoordig ook zoveel leuke (én praktische) spullen in wat meer neutrale kleuren verkrijgbaar. Genoeg keuze voor wanneer je op zoek bent naar iets dat ook nog een beetje leuk in je interieur past. En dus bij mijn favoriete kleurenpalet. Lucky me!
Zo ook voor de eettafel. Een plek die we pas echt in gebruik hebben genomen sinds Finn bij ons is en we daar samen eten. Ons servies bestaat uit een mix van neutraal wit, met een aantal items met een zwarte print.
Voor Finn heb ik wat meer kleur toegevoegd door servies te kiezen in wit met pastelblauw of mint, met een leuke opdruk in zwart.
De opdruk op het kinderservies maakt het speels, zoals de leuke wolkjes op het servies van Buddy and Bear en de leuke diertjes van Done by Deer. Het laatste merk heeft ook superleuk bestek en leuke slabben. Gemixt op tafel past het perfect bij elkaar en wordt het één geheel. En laat dat nou net het uitgangspunt te zijn geweest voor deze twee merken bij het ontwerpen van hun collecties. Bij mij is het in ieder geval gelukt!
De placemat in de vorm van een wolk past er ook goed bij en is heel praktisch in gebruik. Het materiaal van siliconen zorgt ervoor dat het niet makkelijk verschuift (en het bord dus ook niet) en goed schoon te maken is. Nog een leuk servetje met één van Finn z’n favoriete dieren erbij om het af te maken en klaar!
Aan tafel!
Groeten,
José