Winkelwagen
0 artikelen
Geen producten gevonden...
Verlanglijst
artikelen
U moet ingelogd zijn om deze functie te gebruiken....
Bestaande klant
Nieuwe klant

Door een account aan te maken kun je sneller en makkelijker bestellen. Daarnaast kan je je eerdere en huidige bestellingen eenvoudig bekijken.

Maak een kado-geboortelijst aan om je familie, vrienden en collega’s te laten weten wat je graag zou willen hebben. Superhandig want een geboortelijst voorkomt dubbele kadootjes of dat je kadootjes krijgt die helemaal je smaak niet zijn! Deel de inlogcode van je geboortelijst met familie, vrienden of collega’s zodat zij heel makkelijk kunnen zien wat je graag zou willen hebben.

13 Nov 2020

Een teken van leven: @mijngelukje

Het is al even geleden dat jullie van mij gehoord hebben (sorry!). Soms moet je echt even tijd voor jezelf maken en dat gaat niet altijd even makkelijk als je alleenstaande mama bent. Maar hier ben ik weer! Vandaag mijn eerste vakantie met Emma Lieve.

Wij zijn al weer 2 maanden terug van vakantie. Samen met Emma Lieve en een vriendin ben ik 7 dagen naar Spanje geweest. En hoe dat ging lees je hieronder;

Voor ik op vakantie ging vond ik het allemaal erg spannend. Natuurlijk ben ik thuis ook een alleenstaande moeder maar nu was ik écht alleen. Emma Lieve heeft zich verrassend goed gedragen de hele vakantie lang.

Onze vakantie begon met extra vroeg op Schiphol aanwezig zijn. Die ochtend kampte Schiphol met een stroomstoring waardoor er veel vluchten vertraagd/ gecanceld waren. Omdat alles langer zou kunnen duren zijn we dus wat eerder vertrokken. Met onze vlucht was gelukkig niks aan de hand en wij vlogen op schema. Een paar dagen voor we gingen kregen we een bericht dat we gratis ge-upgradet waren. Top! Meer beenruimte, want dat heb ik met mijn 1.63m ook echt nodig.

Emma heeft het voor elkaar gekregen om op 2 momenten te slapen. Tijdens het stijgen & tijdens het dalen/landen. Voorbeeld baby al zeg ik het zelf. Tijdens de vlucht moest Emma een schone luier en daarna moest ik zelf toch ook echt even mijn blaas legen. En waar laat ik Emma dan? Juist. Op de grond, sorry Em, later kun je hier wel om lachen.

Na onze vlucht moesten we nog 1,5u met de transfer bus. Ook deze 1,5uur sliep Emma.
We hadden een heerlijk hotel met een grote kamer. Eigenlijk leek het meer op een appartement. We hadden een aparte slaapkamer, badkamer & woonkamer. Heel handig dus als Emma haar slaapje deed. Dan kon ik samen met een vriendin die mee was even lekker op het balkon chillen.

We hebben veel gelopen en ik had een goedkope buggy aangeschaft waarin Emma lekker kon liggen. Ik vond het overdreven om een onwijs dure buggy met alles erop en eraan te kopen terwijl ik thuis een goede kinderwagen heb.

Bij Olive & Mint schafte wij de zon producten van Naif aan die wij de hele vakantie vol plezier hebben gebruikt! Geen verbrandde baby dus lekker doorslapen en daardoor was ik zelf ook lekker uitgerust.

Voor alle alleenstaande mama’s/ papa’s die twijfelen of ze wel op vakantie durven te gaan met hun kleine, gewoon doen! In dat land wonen ook baby’s dus als je iets bent vergeten kan je het daar ook kopen.

En nee, je doet niet meer rustig 2 uur je ogen dicht als je aan het zwembad ligt en de kleine ligt naast je te slapen. Maar het is het allemaal waard. En de herinnering aan deze vakantie, die is voor altijd.

Keer hier terug voor lijstje '' Quit
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »